each
-
Avocado
$4.00/each -
Bath Milk
$16.00/each -
Blue Lotus
$35.00/each -
Blueberries
$10.00/each -
Bone Broth
$26.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Brie
$11.00/each -
Buckwheat Cakes
$6.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Buckwheat Cakes (2 pack)
$10.00/each -
Butter
$9.50/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Cabbage
$4.00 – $8.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Camembert
$11.00/each -
Cauliflower
$4.00 – $8.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Celery
$8.00/each -
Ceremonial Cacao
$35.00 – $70.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Cheddar
$12.00/each -
Cheddar Aged
$15.00/each -
Chocolate
$10.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Cookies
$9.00/each -
Crackers Paleo
$10.00/each -
Cream
$6.80/each -
Crispbread
$9.00/each -
Curry Traders
$15.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Dishwasher Powder
$15.00 – $27.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Everymite
$16.00/each -
Feta
$10.80/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Haloumi
$9.00/each -
Herb Varieties
$4.50/each -
Honey
$7.00 – $26.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Hummus
$10.50/each -
Kale
$6.00/each -
Kefir Probiotic
$12.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Kraut
$20.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Leeks
$3.00/each -
Lettuce
$5.00/each -
Limes
$2.00/each -
Milk 2L
$7.50/each -
Mt Warning Oils & Glazes
$18.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Olive Oil
$18.00 – $40.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Olives
$10.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Papaya
$3.00 – $6.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Parmesan
$10.50/each -
Pasta
$6.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Pasta Gluten Free
$8.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Peanut Butter
$12.00/each -
Pineapple
$5.50 – $11.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -
Shallots
$6.00/each -
Silverbeet
$6.00/each -
Sour Cream
$7.30/each -
Spinach Baby
$6.00/each -
Strawberries
$10.00/each -
Tahini
$10.00/each -
Tomato (Cherry) Punnets
$6.00/each -
Tuna
$11.00/each This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page